nowożeńcy

Trendy wśród nowożeńców – foto magnesy, przypinki i inne

Ten krótki wpis będzie swego rodzaju mini poradnikiem dla wszystkich osób, które są właśnie w trakcie planowania jednej z najważniejszych uroczystości w życiu każdego człowieka jakim są ślub i wesele.

Nowożeńcy mają coraz większą ilość gadżetów na swoje wesele

nowożeńcyOpisany w nim zostanie jeden z najgorętszych trendów weselnych ostatnich miesięcy, bez którego nie odbywa się obecnie niemalże żadna uroczystość zaślubin. Moda mianowicie o wspomnianych w tytule foto magnesach z wizerunkiem państwa młodych czy datą uroczystości i ich imionami oraz przypinkach z podobnym projektem. Bardzo popularne są także na przykład małe słoiczki z miodem na etykiecie których znajdują się imiona nowożeńców, czy własnoręcznie wykonane i pięknie przyozdobione mydełka. Kubek ze zdjęciem pary młodej to także popularny gadżet często rozdawany gościom w ramach podziękowania za przybycie na uroczystość oraz pozostawienia mu pamiątki po zabawie. Trend z mini prezentami dotarł do Polski z Ameryki gdzie znany był o wiele wcześniej i bardzo szybko się przyjął wśród osób planujących własny ślub. Przeglądając opinię w internecie na ten temat widać jednoznacznie, iż przypadł on do gustu i nowożeńcom i obdarowywanym osobom, gdyż mimo tego, iż wartość finansowa takiego mini gadżetu nie jest duża to sentymentalna oraz pamiątkowa może już być ogromna.

Także państwo młodzi nie ukrywają, iż obdarowywanie gości w ten sposób a później możliwość zobaczenia w ich domach podarowanego foto magnesu to dużą przyjemność, za którą niewiele się płaci.