organizacja imprez integracyjnych

Pomysły na imprezy integracyjne

Firmowe imprezy integracyjne są bardzo ważne. Aby zespół pracował efektywnie i zgodnie, koniecznie jego członkowie muszą wiedzieć, czego mogą po sobie nawzajem się spodziewać. Tylko dobre więzi pozwalają sprawić, że współpraca przynosi oczekiwane owoce.

Impreza w dobrym miejscu

organizacja imprez integracyjnychDlatego każdy pracodawca, któremu zależy na tym, aby pomiędzy jego pracownikami panowały dobre relacje, powinien przynajmniej raz w roku organizować imprezę. To jednak nie jest taka prosta sprawa – nie chodzi tutaj o zwykłe wyjście towarzyskie na miasto, impreza integracyjna musi wiązać się z ciekawymi atrakcjami, które pozwolą naprawdę mile spędzić czas. Pracownicy, którzy po imprezie będą mieli same dobre wspomnienia, z pewnością będą równie dobrze nastawieni do pracy i podejdą do swoich obowiązków zawodowych z zaangażowaniem. Dlatego jeśli pracodawca ma na głowie szereg innych rzeczy, warto znaleźć firmę zewnętrzną, której podstawową usługą jest organizacja imprez integracyjnych w Warszawie. Taka firma, która od lat zajmuje się eventami, ma już sprawdzoną bazę miejsc, gdzie warto zorganizować wydarzenie – zarówno jeśli chodzi o teren pod piknik firmowy, jak i o hotele, w których można się zatrzymać podczas imprezy integracyjnej.

organizacja imprez integracyjnychDzięki temu pracownicy mogą być pewni, że zawsze trafią na naprawdę dobre warunki. Jednakże oprócz kwestii noclegu oraz wyżywienia w przypadku weekendowej imprezy, ważne jest zaplanowana zabawa. Takie warszawskie firmy eventowe mają przygotowane scenariusze zabaw na integrację w terenie, jak i w hotelu, a także szereg pomysłów na wieczory tematyczne. W pierwszej kategorii znajdują się imprezy, które stawiają za priorytet dobrą współpracę pomiędzy wszystkimi członkami zespołu, to gry typu jeden za wszystkich, w których wszyscy muszą ze sobą współpracować, aby udało im się osiągnąć cel. Warszawskie firmy eventowe proponują też różnego rodzaju gry miejskie czy olimpiady, podczas których trzeba wykazać się zdolnościami fizycznymi. Jeśli chodzi o integrację w hotelu, są to najczęściej różnego rodzaju warsztaty kulinarne oraz degustacje – nalewek, wina czy whisky. Proponuje się też event filmowy czy klasyczne kalambury. To tylko kilka z propozycji doświadczonych warszawskich firm zajmujących się organizacją imprez integracyjnych.

Oczywiście sposobów na wolne spędzenie wolnego czasu dla pracowników jest całe mnóstwo. Można zdecydować się na aktywny wypoczynek jak spływy kajakowe czy paintball lub wypoczynek bierny właśnie w postaci różnego rodzaju gier i zabaw organizowanych w hotelu czy w plenerze.