tworzenie aplikacji mobilnych

Najbardziej popularne aplikacje mobilne

Aplikacje mobile są bardzo popularną formą rozrywki na urządzeniach przenośnych. Szczególnie dużą popularnością cieszą się wśród młodych ludzi.

tworzenie aplikacji mobilnych

Tworzenie aplikacji mobilnych popularnych należy do dużych koncernów, które nastawione są na zyski. Do najbardziej popularnych aplikacji można zaliczyć:

  • Instagram,
  • Endomondo Sports Tracker,
  • Dropbox,
  • Facebook,

Instagram jest aplikacją, w której udostępnia się swoje zdjęcia lub krótkie filmiki znajomym oraz innym użytkownikom tej aplikacji. Do tego zdjęcia, które wrzucamy możemy potraktować jednym z kilku filtrów, które są dostępne. Aplikacja ta jest prosta oraz minimalistyczna, co sprawiło, że używa ją 130 mln osób z całego świata.

Endomondo Sports Tracker jest aplikacją sportową. To dzięki niej możemy zmierzyć ile spaliliśmy kalorii podczas uprawiania konkretnego sportu. Sprawdzić przebytą trasę, prędkość, czy czas. Przy pomocy tej aplikacje także stworzymy trening odpowiedni dla nas, a także będziemy widzieć swoje statystyki oraz postępy.

Dropbox jest aplikacją do zarządzania dokumentami oraz multimediami. Wszystkie dane, jakie się zapisze są dostępne na wszystkich urządzeniach, gdzie jest zainstalowana dana aplikacja i gdzie jesteśmy zalogowani. Aplikacja ta pełni także formę zabezpieczenia pliku.

Facebook jest aplikacją, bez której wiele osób nie potrafiła by żyć. Dzięki niej możemy na telefonie przeglądać posty znajomych. Poza tym dodawać zdjęcia, zmiany statusu oraz filmiki. Poza tym aplikacja umożliwia także granie w gry lub rozmowę ze znajomymi.

tworzenie aplikacji mobilnych

Bardziej ten temat poruszony jest na stronie:

http://www.yarmobile.com