imprezy integracyjne

Imprezy integracyjne – co zawiera pakiet?

Imprezy integracyjne to usługa, z której korzystają już nie tylko wielkie korporacje, ale też i mniejsze firmy. Na takiej imprezie pracownicy mają okazję dobrze się poznać, a przy tym świetnie bawić.

Imprezy integracyjne w sali i na dworze

imprezy integracyjne Dobrze zgrana ekipa będzie lepiej wypełniała zadania powierzone przez pracodawcę, każdy będzie znał mocne i słabe strony innych osób, a miła atmosfera w pracy zawsze jej sprzyjająca. Firmowe imprezy integracyjne w Krakowie bywają bardzo różne. Mamy imprezy organizowane w miejscu pracy, czy wyjazdy zagraniczne, są imprezy ogólne lub tematyczne, nastawione tylko na wspólną zabawę, jak i na podnoszenie kwalifikacji pracowników i poznawanie się pod kątem umiejętności pracowniczych. Dlatego też pakiety nas imprezach integracyjnych będą wyglądały inaczej. Częściami wspólnymi są te dotycząc zakwaterowania, wyżywienia, zapewnienia transportu, ubezpieczenia imprezy, wynajmu mebli czy sprzętu technicznego. Na każdej imprezie będą też różne rozrywki, dopasowane do potrzeb firmy. Czasem są to bardziej stateczne gry i zabawy, takie jak bilard, rzutki, kręgle. Organizowane są także imprezy w plenerze gdzie można skorzystać z kuli wodnych, byka rodeo, ścianki wspinaczkowe, paintball, czy gry zespołowe takie jak siatkówka. To dobra opcja dla osób aktywnych, które lubią spędzać czas na świeżym powietrzu, a nie tylko siedząc w biurze.

imprezy integracyjne Na każdej imprezie nie może zabraknąć ciekawych pokazów. Są to między innymi pokazy sztucznych ogni, pokazy sztuki barmańskiej i gotowania, przygotowywania sushi czy dań kuchni francuskiej. Często pokazy wiążą się z warsztatami. Dzięki temu możemy też sami nauczyć się przygotowywania wykwintnych dań, układania kwiatów, czy tańca egzotycznego. Na imprezie firmowej nie może zabraknąć prowadzących zabawy. Taki animator musi być pewny siebie, rozrywkowy, łatwo nawiązywać kontakty z innymi, nie bojący się wystąpień przed dużą grupą osób. Animator musi znać też zasady gier i zabaw, jak również umieć uruchamiać sprzęt czy prezentować zasady bezpieczeństwa podczas rozrywek (np. kuli wodnej). Ważnym elementem imprez integracyjnych jest także dokumentacja fotograficzna czy filmowa. Jest ona ciekawą pamiątka dla uczestników imprezy, ale przy tym część najbardziej reprezentatywnych zdjęć można umieścić na stronie internetowej firmy lub w mediach społecznościowych.

To będzie pokazywać, że w firmie pracują fajni, rozrywkowi ludzie, którzy stanowią zgrany zespół. Jak widać imprezy integracyjne mogą przynieść wiele korzyści dla funkcjonowania firmy i zadowolenia pracowników.